به رغم مشکلات تحمیلی و برخی غفلت های داخلی در جشن انقلاب شرکت می کنیمبه گزارش گروه علمی ایرنا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، در این بیانیه آمده است: ملت رشید ایران همچون گذشته از دشمن غافل نخواهد شد و در جشن پیروزی انقلاب، هوشمندانه پاسخ گردنکشی‎ها، اهانت ‎ها و گستاخی‎ های او را خواهد داد.
این بیانیه می افزاید: 22 بهمن 57 به‎ عنوان نصرت قطعی ملت ایران در برابر رژیم طاغوت، نتیجه ایمان راسخ، راهنمای خبیر و صادق، همراه با عمل مومنانه و استقامت عزتمندانه مردم بود؛ مردمی که در راه دفاع از پرچم برافراشته مبارزه علیه رژیم ستمشاهی، خالصانه دل در گرو یک فقیه بصیر، آگاه به کتاب و سنت و بریده از مطامع مادی نهادند.
در این بیانیه آمده است: پیام رهایی بخش و روشن اسلام که در پی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سوی امام خمینی (ره) و ملت بزرگ ایران به جهانیان عرضه شد، روح کرامت و عزت در انسان ها و ملت ها را برانگیخت و مستکبران و سرسلسله آنها شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار را به وحشت انداخت و آتش کینه ایرانیان مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخت.
این بیانیه می افزاید: دشمنانی که خشمشان همواره مانع شناخت ملت فداکار ایران است از همان صبحدم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تا همین امروز، عزت ملت را هدف قرار دادند و به هر ترفند و اقدام و خباثتی متوسل شدند تا مردم انقلابی را وادار کنند دست تسلیم بالا آورده و از آرمان‎ های خود بازگردند، اما این آرزوی باطل به فضل الهی محقق نشده و در آینده نیز اتفاق نخواهد افتاد.

** ملت ایران با وجود سختی ها از راه انقلاب برنمی گردد
شورای هماهنگی بسیج واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در بیانیه‌ای به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد: ملت عزیز، غیور، ظلم ستیز و قهرمان ایران اسلامی در اغتشاشات و فتنه اندوزی های دشمن خارجی و داخی اخیر نشان دادند که به رغم مشکلات و سختی های کشور، به توفیق الهی هرگز از راه و روش انقلاب اسلامی برنمی گردند، بلکه روز به روز در این مسیر الهی مستحکم تر قدم برخواهند داشت.
در این بیانیه آمده است: امسال ملت ایران در حالی در راهپیمایی وحدت ساز و دشمن شکن بیست و دوم بهمن حضور پیدا می کند که زمزمه های فتنه از سوی کشورهای غربی به ویژه آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس و برخی دست نشاندگانشان در داخل به گوش می رسد.
این بیانیه می افزاید: انقلاب اسلامی با هدایت ابرمرد معنوی و سیاسی تاریخ به نام امام خمینی (ره) و با همراهی و حضور در صحنه مردمی بیدار، شجاع و نترس در برابر تمام جهان خواران، استعمارگران و مستبدان داخلی و خارجی به پیروزی رسید و امروزه ایران و انقلاب اسلامی را با نام «خمینی» می‌شناسند.
شورای هماهنگی بسیج واحد علوم و تحقیقات در این بیانیه از امت شهیدپرور، انقلابی و ولایی ایران به ویژه دانشگاهیان، اساتید، دانشجویان و کارکنان درخواست کرده است با حضور وحدت آفرین خود، عظمت و شکوه انقلاب را حفظ کرده و در استحکام، ثبات و مقاومت این دستاورد بزرگ که مرهون خون هزاران جوان ایرانی است، در راهپیمایی 22 بهمن سال 1396 حضور به هم رسانند.
علمی 9014**9157**1834
تنظیم: عبدالله پور و شوشتری ** انتشار: ناهید شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید