تشکر بطحایی از رهبر انقلاب به مناسبت حضور در دانشگاه فرهنگیان



به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در پیام سید محمد بطحایی آمده است :
محضر مبارک رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)
با سلام و تحیات فراوان
جامعه بزرگ آموزش و پرورش هفته معلم امسال را با خاطره ای به یادماندنی به پایان رساند؛ پایانی که البته سرآغاز نوسازی و رویشی جدید برای نظام تعلیم و تربیت کشورمان است.
نگاه بلند و امیدبخش حضرتعالی به جایگاه بی بدیل آموزش و پرورش به عنوان رکن اصلی پیشرفت کشور که فرمودید: هزینه کردن برای آن در واقع سرمایه گذاری برای آینده کشور است و تاکید مستطاب عالی بر ضرورت اجرای جامع و کامل سند تحول بنیادین و لزوم حمایت همه جانبه دستگاه ها و نهادهای مختلف و مردم عزیز از آموزش و پرورش و اهتمام فزون تر به ارتقای کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی، یقیناً امید و انگیزه تلاش صادقانه و خستگی ناپذیر را در فرهنگیان و به ویژه مسئولان این دستگاه عظیم تقویت کرده است.
به عنوان معلم و خادم خانواده بزرگ آموزش و پرورش، مراتب قدردانی و تشکر وافر خود را به نمایندگی از فرهنگیان شریف نسبت به حضور خاطره انگیز، موثر، امیدبخش و راهگشای رهبر فرزانه انقلاب در دانشگاه فرهنگیان تقدیم می دارم.
تاییدات و حمایت مجدانه حضرتعالی، وظیفه اینجانب را در تحقق سیاست ها و رهنمودهای معظم له سنگین تر از گذشته کرده است.
امیدواریم از دعای خیر و رهنمودهای دلسوزانه حضرتعالی در بالندگی نظام آموزش کشور و پرورش فرزندان ایران اسلامی بیش از پیش بهره مند باشیم.
1053**1440



انتهای پیام /*










شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید