توزیع کارت ورود به جلسه آزمون اعزام به مدارس خارج از کشوربه گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده متقاضیان اعزام به مدارس خارج از کشور تا 20 اردیبهشت ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.
آن دسته از فرهنگیانی که در هنگام ثبت نام گزینه انتخاب زبان خارجی برای آنها غیر فعال بوده است باید قبل از دریافت کارت، زبان خارجی آزمون را در محل مشخص شده تعیین کنند و سپس امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای آنها فراهم می شود .
متقاضیانی که ثبت نام کرده اما امکان پرداخت هزینه ثبت نام برای آنها میسر نبوده است باید قبل از دریافت کارت با ورود به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک، هزینه مذکور را پرداخت و سپس کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.
بر اساس این گزارش، سامانه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به خارج از کشور مربوط به سال تحصیلی 97-98 یکم اردیبهشت فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
متقاضیان شرکت در این آزمون امکان ثبت نام از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی www.eazam.medu.ir و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه سامانه همگام و یا فیش حقوقی خود را داشتند.
علمی *1883 *1440انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید