رئیس قوه قضاییه وارد ایلام شدبه گزارش ایرنا، بررسی مسائل قضایی استان ایلام، دیدار با اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان از برنامه های سفر آیت الله آملی لاریجانی به ایلام است.
همچنین دیدار با روسای عشایر، روحانیون و اعضای هیات علمی و نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان و شرکت در نشست شورای اداری از دیگر برنامه‌های سفر رئیس قوه قضاییه به استان ایلام است.
هیات های بلند پایه قضایی نیز به سرپرستی مسئولان ارشد قضایی کشور به نمایندگی از سوی رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها و مساجد استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان های استان حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق مختلف استان خواهند پرداخت.
همچنین با حضور آیت الله آملی لاریجانی جلسه مسئولان عالی قضایی نیز برای بررسی وضعیت قضایی در استان ایلام تشکیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسایل و مشکلات قضایی استان خواهند پرداخت.
آیت الله آملی لاریجانی در پایان سفر 2 روزه خود به استان ایلام ردا پنجشنبه هفتم دی ماه در محل فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آنها پاسخ می دهد.
خبرنگار: معصومه امیدی**انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6032/6034انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید